آلبوم عکس

آلبوم عکس در آتلیه کودک تیرشات

آلبوم عکس یک راه بسیار خوب برای نگهداری خاطرات تصویری است. شما می توانید از آلبوم های مختلفی استفاده کنید تا البوم عکس خود را در آن قرار دهید .

آتلیه کودک تیرشات بهترین آتلیه کودک تهران واقع در چیتگر بلوار کوهک نمونه های مختلفی از آلبوم های فرم دار در سایز های مختلف با طرح های اختصاصی برای کودکان و بزرگسالان دارد.

آتلیه کودک تیرشات انواع مختلف آلوم عکس های پسرانه و دخترانه بسیار زیبا  از پیش آماده کرده است. بایستی به شما بگوییم که در آتلیه تیرشات واقع در غرب تهران تقریبا با همه ی سلیقه های می تونید یک آلبوم عکس برای خود انتخواب کنید .

فرق آلبوم عکس چسبی به فریم دار

آلبوم چسبی و فریم دار دو روش متفاوت برای نمایش و نگهداری عکس ها هستند. در زیر تفاوت های اصلی بین آنها را برایتان توضیح می دهم: آلبوم چسبی: آلبوم چسبی عموماً شامل برگ های قابل چسباندن است که به هر دو طرف باز هستند. شما می توانید عکس ها را بر روی این برگ ها قرار داده و آنها را برای همیشه در آلبوم خود نگهداری کنید. استفاده از آلبوم چسبی به شما امکان می دهد عکس ها را به صورت دستی قرار دهید، به راحتی عکس های خود را جابجا کنید و حتی متن یا توضیحات روی برگ ها اضافه کنید. اما باید توجه داشته باشید که این نوع آلبوم ممکن است در طول زمان دچار فرسودگی شود و عکس ها ممکن است خراش ببینند. فریم دار: فریم دار نیز یک روش شیک و جذاب برای نمایش عکس های شماست. در این روش، عکس را درون یک فریم قرار می دهید که می تواند از جنس چوب، فلز یا مواد دیگر باش. فریم ها معمولاً به آسانی قابل نصب و تعویض هستند، به شما امکان می دهند عکس های خود را به سرعت تغییر دهید و در فضایی منحصر به فرد قرار دهید. اما باید توجه داشته باشید که فریم ها معمولاً به صورت افقی یا عمودی ساخته می شوند و این باعث می شود تعدادی از عکس ها با دسته بندی خاصی ممکن است مناسب نباشند. بنابراین، این دو روش بسته به نیاز و سلیقه شما، هر یک می تواند انتخاب خوبی باشد. آلبوم چسبی برای نمایش و نگهداری بیشتر عکس ها مناسب است، در حالی که فریم دار به شما امکان می دهد عکس ها را با جلوه زیبا در محیطی واحد نمایش دهید.

آلبوم عکس های موجود در آتلیه

از جمله موارد استفاده از آلبوم عکس سایز بزرگ میتوان به موارد زیر اشاره کرد : 

  • عکس های شخصی
  • عکس های خانوادگی
  • عکس های آتلیه ای
  • عکس های کودک

سایز آلبوم عکس های موجود در آتلیه :

آلبوم های موجود در آتلیه در سایز های 13 در 18 – 16 در 21 – 20 در 25 – 20 در 30 می باشد .

این آلبوم ها در طرح های ساده و طرح دار برای کودکان موجود می باشد .

  • مقوا :   برگه های این آلبوم بصورت اختصاصی با مقوای بسیار محکم بهم چسبیده شده که محکمی آلبوم طرح دیجیتال رو دو چندان میکنه و از تاب کردن آلبوم در مدت طولانی نیز جلوگیری میکنه .

فریم : سفید

تعداد برگ : ۲۰ برگ

تعداد عکس : ۴۰ عکس

فرم صحافی : عمودی

مناسب : کودک، نوروز، تولد، شخصی

برای مشاهده تمامی محصولات ما به فروشگاه مراجعه کنید

معرفی انواع آلبوم عکس موجود

برای مشاهده آلبوم های عکس موجود در بهترین آتلیه کودک غرب تهران ( آتلیه کودک تیرشات ) مناسب برای کودکان و خانواده در سایز ها و طرح های مختلف به قسمت فروشگاه مراجعه نمایید .

راستی یادتون نره آتلیه تیرشات ورودیه نداره و محدودیتی تو انتخاب عکس هم ندارید، پس همین الان آنلاین زمان عکاسی کوچولوتون رو ثبت کن و یک عکس قشنگ با دکورهای آتلیه تیرشات داشته باش

رزرو وقت استودیو عکاسی کودک تیرشات

بارگذاری...