رزرو وقت

رزرو وقت استودیو عکاسی کودک تیرشات

بارگذاری...

رزرو وقت تلفنی

خانواده های گرامى که امکان رزرو آنلاین رو ندرند، جهت رزرو وقت ابتدا با آتلیه تماس حاصل فرمایید تا زمان آزاد و مناسب تر برای شما تعیین گردد.

پس از انتخاب روز و زمان دلخواه، با قبول زحمت مبلغ ( عکاسی کودک 400.000 تومان | عکاسی نوزاد و بارداری 600.000 تومان ) را به عنوان ودیعه بابت رزرو وقت به شماره کارت زیر  واريز فرماييد و سپس شماره پيگيرى فيش واريزى را به استوديو اطلاع دهيد تا وقت شما قطعى گردد.

(این مبلغ پرداختی جزئی از حساب خرید شما محسوب می شود.)

لطفاً جهت اطلاع از ليست قيمت عکاسی کودک به قسمت تعرفه عکاسی کودک و جهت اطلاع از ليست قيمت عکاسی نوزاد و بارداری به قسمت تعرفه عکاسی نوزاد و بارداری مراجعه کنید. همچنين در صورت تمايل، عكاسى در فضاى باز، داخل منزل و يا مراسم هاى شما، با تعيين وقت قبلى انجام مى گيرد.

رزرو وقت | آتلیه کودک تیرشات | آتلیه کودک در چیتگر | دکور شب یلدا

لغو رزرو وقت استودیو عکاسی کودک تیرشات

استدیو تیرشات ورودیه ندارد و استفاده از کلیه دکورها رایگان می باشد .
هزینه حداقل خرید بعد از عکاسی و الباقی بعد از ویرایش کامل عکس ها قبل از چاپ تسویه میگردد .
فایل ویرایش شده عکس ها انتخابی با درج لوگو بعد از تسویه حساب کامل به منظور تایید نهایی قبل از چاپ خدمتتان ارسال می گردد .
در صورت عدم انتخاب عکس و تسویه حساب نهایی، پس از دو ماه استدیو مسئولیتی در قبال پاک شدن عکس ها و افزایش قیمت چاپ نخواهد داشت .
در صورت تمایل به داشتن فایل اصلی و با کیفیت هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد .

شرایط کنسلی:
اگر بنا بر دلیلی امکان حضور در آتلیه را در زمان مقرر ندارید لطفاً هرچه سریعتر به استدیو تیرشات اطلاع دهید .
در صورتی­که بیشتر از 48 ساعت به زمان عکاسی باقی مانده باشد، مبلغ رزرو وقت شما با کثر 10% به شما عودت داده خواهد شد .
در صورتی­که کمتر از 48 ساعت به زمان عکاسی باقی مانده باشد، مبلغ رزرو وقت شما عودت داده نخواهد شد .

لوازم مورد نیاز برای عکاسی کودک و بارداری

لوازم مورد نیاز برای عکاسی بارداری
جهت اطلاع از لوازم مورد نیاز برای عکاسی بارداری لطفا با آتلیه تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که به علت اینکه کف آتلیه به خاطر وجود کودکان، تمیز است، خواهشمندیم کف کفشهای خود و همسر را از قبل تمیز کرده و داخل کیسه همراه خود بیاورید. رعایت نظافت آتلیه، به سلامت کودکان دلبندتان کمک خواهد کرد. خواهشمند است خانم‌های باردار لباس*زیر دکلته و بک لس سفید و سیاه رنگ همراه داشته باشند. علاوه بر لباسهای آتلیه، بهتر است ۲-۳ دست لباس اسپرت یا رسمی، با همسر خود ست کرده و همراه داشته باشید. به طور مثال تی‌شرتهای همرنگ به همراه شلوار جین یا کتان همرنگ یا در یک تم رنگی ، چند عدد از البسه ی نوزاد ، چند جفت کفش نوزاد ، عکس سونوگرافی ، اکسسوریهای نوزاد شامل حروف اسم، شیشه شیر، پستانک، عروسک یا اسباب بازیهای کوچک و مینیاتوری یا هر چیز خاص و ویژه ای که برای نوزاد تهیه کرده اید.
لوازم مورد نیاز برای عکاسی نوزاد
بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد بین ۵-۱۵ روزگی است، زیرا در این زمان هوشیاری اغلب نوزادان پایین بوده و بیشتر زمان عکاسی را در خواب بسر برده و واکنشی نسبت به حرکت دادن یا فرم دادن به بدنشان ندارند. در صورتیکه نوزاد بزرگتر از ۱۵ روزه باشد، پروسه ی عکاسی هم برای نوزاد و هم برای عکاسان و خانواده دشوار شده و اغلب به نتیجه ی دلخواه منتهی نخواهد شد. لذا خواهشمندیم بازه ی زمانی فوق را رعایت بفرمایید.در صورت امکان، نوزاد را قبل از زمان عکاسی، حمام کنید تا خسته شده و راحت‌تر بخوابد.

کلیه لوازم و اکسسوری های مورد نیاز برای عکاسی نوزاد در آتلیه تیرشات موجود است. تنها لازم است لوازم شخصی نوزاد به شرح زیر را به‌همراه داشته باشی:

چند عدد پوشک سایز صفر
پستانک سایز نوزاد دو عدد
شیشه شیر و شیرخشک
پتوی نوزاد
زیرانداز مخصوص تعویض نوزاد
چند عدد تنظیف یا پارچه یا کهنه پارچه ای
برس نوزاد

لوازم مورد نیاز برای عکاسی کودک تا 6 ماهه
به دلیل اینکه عکاسی از نوزادان بیشتر در حالت برهنه یا با متعلقات فانتزی موجود در آتلیه تیرشات انجام می شود، نیاز به همراه آوردن لباس خاصی نیست. با این وجود اگر تمایل دارید نوزاد با لباسهای خاصی عکس یادگاری داشته باشد، آنها را همراه بیاورید. علاوه بر این یک عدد شورت سفید ساده، پتوی نوزاد ، چند عدد پوشک، پستانک، عروسک یا جغجغه مورد علاقه کودک که به آن توجه نشان می دهد را به همراه داشته باشید. همچنین اگر اسباب بازی یا عروسک خاصی دارد که می خواهید با آن عکس یادگاری داشته باشد، آنها را همراه خود بیاورید.
لوازم مورد نیاز برای عکاسی کودک 7 ماهه تا 3 ساله
در این بازه سنی به این دلیل که اکثر کودکان توان نشستن پیدا می کنند، پوشاندن لباس به آنها خدشه ای به زیبایی عکس وارد نمی‌کند. برای کودکان در این سن علاوه بر استفاده از لباسهای فانتزی آتلیه تیرشات، لباسهای خود کودک نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. لذا چندین دست لباس مناسب در تم های رنگی مختلف شامل لباس اسپرت، لباس رسمی، لباس ورزشی و … به همراه چند جفت کفش هماهنگ با لباسها، شورت سفید و مشکی ساده، لباس و متعلقات شنا، حوله کودک(در صورت تمایل) را همراه بیاورید.
لوازم مورد نیاز برای عکاسی کودک 3 ساله به بالا
چندین دست لباس اسپرت و رسمی به همراه چند جفت کفش هماهنگ با لباسها. اگر کودک به هنر یا سرگرمی خاصی علاقه مند است و یا به کلاس آموزشی خاصی از قبیل نقاشی، موسیقی و … می‌رود، ابزار مربوط به آن کلاس یا سرگرمی را به همراه داشته باشید. مثلا اگر کودک به کلاس موسیقی می رود، ساز، دفتر نت، پایه ی قرار دادن نت و کتاب های موسیقی و اگر به کلاس نقاشی می‌رود پالت رنگ، آبرنگ، قلم‌موها، مداد رنگی ها، دفتر نقاشی و … را همراه خود بیاورید.
لوازم مورد نیاز عمومی
لوازم مورد نیاز زیر، در عکاسی تمامی گروه های سنی از نوزادان ، خردسالان ، کودکان تا نوجوانان مشترک است. لذا از والدین گرامی تقاضا می‌شود در صورت امکان، موارد زیر را حتما به همراه داشته باشند:

لوازم مورد نیاز عکاسی کودک شامل تل سر، هد سر، دستمال سر، پاپیون، کراوات، ساسپندر، عینک، کلاه، پاپوش، شال، دستکش و …عروسک یا اسباب بازی هایی که دوست دارید با آنها عکس یادگاری داشته باشد.در صورتی که والدین می خواهند تا همراه با نوزاد یا کودک خود عکس بگیرند، لباس هماهنگ با هم، همراه داشته باشند تا عکس نسبتا یکدست شده و هماهنگی بصری ایجاد کند. مثلا همگی یک دست لباس اسپرت شامل شلوار جین در یک تم رنگی و تی شرت های همرنگ همراه داشته باشید. یا اینکه اگر خانوادگی ورزش خاصی انجام می دهید لباس های آن ورزش که باز هم همگی ست هستند همراه بیاورید. مثلا لباس های تنیس سفید با کلاه و کفش تنیس. همچنین در صورت تمایل یک یا چند دست لباس رسمی در یک تم رنگی.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید : Tirshot_studio