عکاسی نوزاد در آتلیه کودک تیرشات

بهترین زمان برای عکاسی نوزاد تازه متولد شده بین 5 تا 12 روزگی است . در این سن نوزاد هنوز حالت جنینی خود را داراست و بدنش به خوبی و بدون اینکه اذیت بشود شکل میگیرد و می توان بهترن پوزهای عکاسی نوزاد را در این سن از نوزاد عکاسی نمود . نوزاد زیر 12 روز دارای خواب عمیقی است و بیشتر ساعات روز را در خواب به سر می برد ، لذا عکاس فرصت کافی برای گرفتن عکسهای مختلف در تم های متنوع را داراست . بعد از این سن که سن طلایی عکاسی نوزاد است رفته رفته نوزادان هوشیار تر می شوند و هر چه میگذرد کمتر برای عکاسی همکاری میکنند و در بعضی موارد اصلا اجازه عکاسی را به عکاس نمی دهند . بعد از گذشت این زمان طلایی به دلیل هوشیاری بیشتر،  نوزاد در حین عکاسی هم بیشتر اذیت می شود و هم بیشتر اذیت میکند. برای اینکه این تایم محدود رو از دست ندید بهتره قبل از تولد کوچولوتون زمان عکاسی کودکتون رو به صورت آنلاین از وب سایت آتلیه کودک تیرشات رزرو کنید و وقتتون رو فیکس کنید .

آتلیه نوزاد و کودک تیرشات با داشتن تنوع بسیار بالایی در اکسسوری نوزاد ( لباس نوزادی، تل نوزادی و … ) آماده عکاسی از فرزندان شما می باشد .
اگر شما به دنبال طراحی متفاوتی از دکور نوزادی هستید که با سلیقه شما تطابق داشته باشد، عکاسی نوزاد آتلیه کودک تیرشات ( استودیو عکاسی کودک تیرشات ) آماده ثبت لحظات زیبای شما می باشد .

برای مشاهده تعرفه عکاسی نوزاد و بارداری کلیک کنید

لوازم مورد نیاز برای عکاسی نوزاد

تولد فرزند، شیرین‌ترین اتفاق زندگی هر پدر و مادری است. اولین لحظات زندگی نوزاد خود را در قاب کادرو ثبت کنید.

بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد بین ۵ تا ۱۲ روزگی است، زیرا در این زمان هوشیاری اغلب نوزادان پایین بوده و بیشتر زمان عکاسی را در خواب بسر برده و واکنشی نسبت به حرکت دادن یا فرم دادن به بدنشان ندارند. در صورتیکه نوزاد بزرگتر از ۱۲ روزه باشد، پروسه ی عکاسی هم برای نوزاد و هم برای عکاسان و خانواده دشوار شده و اغلب به نتیجه ی دلخواه منتهی نخواهد شد. لذا خواهشمندیم بازه ی زمانی فوق را رعایت بفرمایید.در صورت امکان، نوزاد را قبل از زمان عکاسی، حمام کنید تا خسته شده و راحت‌تر بخوابد.

کلیه لوازم و اکسسوری های مورد نیاز برای عکاسی نوزاد در آتلیه تیرشات موجود است. تنها لازم است لوازم شخصی نوزاد به شرح زیر را به‌همراه داشته باشی:

چند عدد پوشک سایز صفر، پستانک سایز نوزاد دو عدد، شیشه شیر و شیرخشک، پتوی نوزاد، زیرانداز مخصوص، تعویض نوزاد، چند عدد تنظیف یا پارچه یا کهنه پارچه ای و برس نوزاد

پیشنهاد ما برای عکاسی نوزاد

بهتر است والدین نیز برای جلسه ی عکاسی و گرفتن عکس به همراه کودک آمادگی لازم را داشته باشند

چند دست لباس اسپورت و رسمی به همراه خود بیاورید، لباسهای ست پدر مادر مانند شلوار جین و تیشرت های همرنگ، لباسهای ست و هماهنگ پدر مادر و فرزند از لحاظ رنگ و طرح، علاوه بر مواردی که اشاره شد هر گونه لوازمی که علاقه مندید در جلسه ی عکاسی از آن استفاده گردد می توانید همراه خود بیاورید

البته بهتر است قبل از جلسه ی عکاسی موارد را با عکاس چک نمایید

عکاسی نوزاد آتلیه کودک تیرشات

عکاسی نوزاد بهترین ثبت لحظه در یک زندگی مشترک است، پس این فرصت را از دست ندهید و تا می توانید خاطراتی را از مراحل رشد کودک ثبت کنید .

راستی یادتون نره آتلیه تیرشات ورودیه نداره و محدودیتی تو انتخاب عکس هم ندارید، پس همین الان آنلاین زمان عکاسی کوچولوتون رو ثبت کن و یک عکس قشنگ با دکور آتلیه تیرشات داشته باش

رزرو وقت استودیو عکاسی کودک تیرشات

بارگذاری...