دکور کریسمس

عکاسی کودک با دکور کریسمس در آتلیه کودک تیرشات

کریسمَس Christmas یا به زبان فرانسوی نوئل جشنی باشکوهی ست در مسیحیت که برای گرامی‌داشت زادروز عیسی مسیح برگزار می‌شود. بسیاری از اعضای کلیسای کاتولیک روم و پیروان آیین پروتستان، کریسمس را در روز ۲۵ دسامبر جشن گرفته و بسیاری آن را در شامگاه ۲۴ دسامبر نیز برگزار می‌کنند. اعضای بیشتر کلیساهای ارتودوکس در سراسر دنیا نیز روز بیست و پنجم دسامبر را به عنوان میلاد مسیح جشن می‌گیرند.

آتلیه کودک تیرشات به همین مناسبت هرسال تم های جدید شب کریسمس را در آتلیه چیدمان می کند و تلاش می کند عکس های زیبایی از فرزندان شما ثبت نماید، یکی از پرخاطره ترین روزهای عکاسی در استودیو تیرشات عکاسی مناسبت ها می باشد.

تم محبوب کریسمس، با جذابیت بی نظیرش طرفداران زیادی در میان کودکان و نوجوانان دارد. آتله کودک تیرشات نیز این تم دوست داشتنی را با رنگ بندی شاد و چند رنگ مناسب دختران و پسران طراحی کرده و با بالاترین تنوع در اقلام به شما تقدیم می کند.
در طراحی دکور کریسمس از بکگراند های مختلف بسته به سلیقه کودکان و خانواده ها، درخت کریسمس، بابانوئل و … استفاده میشود . اگر شما به دنبال طراحی متفاوتی از دکور کریسمس هستید که با سلیقه فرزند دلبندتان تطابق داشته باشد.

تم کریسمس آتلیه کودک تیرشات ( استودیو عکاسی کودک تیرشات ) جزو پر طرفدارترین دکور برای کودکان می باشد، ما با داشتن لباس برای کودکان و مادران آماده عکاسی از کودکان زیبای شما هستیم .

این دکور یکی از محبوب ترین دکورهای فصلی آتلیه کودک تیرشات می باشد، دکور کریسمس هم برای دختران و هم برای پسران و هم برای خانواده ها قابل استفاده است .

راستی یادتون نره آتلیه تیرشات ورودیه نداره و محدودیتی تو انتخاب عکس هم ندارید، پس همین الان آنلاین زمان عکاسی کوچولوتون رو ثبت کن و یک عکس قشنگ با دکور آتلیه تیرشات داشته باش

نمونه عکاسی کودک با دکور کریسمس در آتلیه کودک تیرشات

آتلیه کودک تیرشات | آتلیه کودک در چیتگر | دکور کریسمس

رزرو وقت استودیو عکاسی کودک تیرشات

بارگذاری...