دکور هری پاتر

عکاسی کودک با دکور هری پاتر در آتلیه کودک تیرشات

دکور هری پاتر زندگی جادوگری به نام هری پاتر در مدرسه جادوگری هاگوارتز را نمایش می دهد و یکی از جذابترین دکورهای آتلیه کودک تیرشات می باشد که برای عکاسی از کودکان و نوزادان مورد استقبال قرار گرفته است.

دوران اصلی کابوی‌ها از سال ۱۸۶۷ تا دهه ۱۸۸۰ میلادی بود. این دوران با فعالیت جمع‌آوری دام و رساندن این چارپایان از دشت‌های تگزاس به خط آهن شمال آمریکا برای فروش آغاز شد و پس از حصاربندی مسیرهای گله‌رانی، گسترش خطوط راه آهن و چندین سال توفان و سرما که بسیاری از دام‌ها را کشت به پایان رسید.

جذابیت عکاسی کودک با دکور هری پاتر

تم هری پاتر آتلیه کودک تیرشات یک تم خاص و منحصر به فرده که در کمتر جایی میشه پیدا کرد، ما با المان های خاص تونستیم یه تم جداب و دوست داشتنی برای کوچولوهای شما آماده کنیم، این دکور پر از المان های خاص و جذابه که میتونه تجربه سفر به مدرسه جادوگری هاگوارتز را با تمامی ظرافت های آن در آتلیه کودک تیرشات داشته باشید، مجموعه هری پاتر زندگی جادوگر جوانی به نام هری پاتر و دوستانش هرماینی گرنجر و رون ویزلی است که همگی دانش آموزان مدرسه جادوگری هاگوارتز هستند. بخش اصلی داستان به مبارزه هری علیه لرد ولدمورت است، اما در این دکور کودکان شما بار سفر را بسته اند تا آماده تحصیل در رویایی ترین مدرسه دنیا شوند، بلیت سکو نه و سه چهارم، چوب جادویی، کتاب، چمدان و عینک هری این دکور رو آماده کرده تا قبل از سفر به مدرسه جادوگری هاگوارتز یک عکس زیبا برای مامان و باباهای عزیز به یادگار بزارند .

در حال حاظر لباس دخترانه این تم ( هرماینی گرنجر ) برای کودکان دو تا سه سال در آتلیه موجود میباشد، لطفا قبل از عکاسی لباس کودک خود را با عکاسان ما در میان بگذارید .

راستی یادتون نره آتلیه تیرشات ورودیه نداره و محدودیتی تو انتخاب عکس هم ندارید، پس همین الان آنلاین زمان عکاسی کوچولوتون رو ثبت کن و یک عکس قشنگ با دکور آتلیه تیرشات داشته باش

رزرو وقت استودیو عکاسی کودک تیرشات

بارگذاری...