دکور هالووین

عکاسی کودک با دکور هالووین در آتلیه کودک تیرشات

در دنیای امروزه پدر مادرها علاقه بسیاری برای عکاسی از فرزند خود دارند همچنین دوست دارند که خاطره های دوران کودکی فرزندشان را از طریق عکاسی به ثبت برسانند.

کدو تنبل ها، خفاش های تزئینی، عروسک های ترسناک و جمجمه های پلاستیکی منتظر شما هستند؛ ممکن است اولین چیزی باشد که هنگام فکر کردن به دکوراسیون های هالووینی به ذهن شما می رسد همین چیزها باشد، اما ما در اینجا هستیم که به شما بگوییم به بیشتر از این ها فکر کنید .

آتلیه کودک تیرشات دکور هالووین بسیار زیبا را برای عکاسی از فرزند شما از پیش آماده کرده است. بایستی به شما بگوییم که ثبت و درج کردن عکس در آتلیه تیرشات بهترین آتلیه کودک تهران تقریبا یکی از کارهای ضروری و واجبی می باشد که طی این دوران باید از کودک خود به یادگار بگذارید.

عکاسی کودک با دکور هالووین یکی از عکس هایی است که والدین زیادی طرفدار آن بوده و به آتلیه کودک تیرشات مراجعه می نمایند. چرا که این عکس در آینده یک نوستالژی زیبا از سالهای زندگی کودک را تدایی می کند .

پیشنهاد انتخاب لباس برای دکور هالووین

هنگامی که پدر و مادرها کودک خود را به عکاسی میبرند یکی از اساسی ترین مسئله ایی که ذهن آنها را مشغول می کند این می باشد که چه مدل لباسی را تن فرزند خود کنند ؟ منتها باید به شما بگوییم که که لباس پوشیدن فرزند شما به این بستگی دارد که برای چه مناسبتی میخواهید از او عکس بگیرید.

همچنین این موضوع به محیط عکاسی نیز مربوط می شود که آیا شما میخواهید در خانه یا در فضای باز از او عکس بگیرید و یا در آتلیه با دکور هالووین .

باید خیال شما رو راحت کنیم برای کودکان شما لباس جادوگر مشکی با کلاه و جاره در آتلیه موجود می باشد .

معرفی دکور هالووین

بعضی از والدین دکوراسیون آتلیه را به خانه ارجعیت می دهند و همین طور برخی دیگر ترجیح می دهند در منزل خود به عکاسی بپردازند تا آتلیه در این صورت تیم آتلیه کودک تیرشات با سال ها سابقه کار در این زمینه میتوانند عکس های بسیار زیبایی را از فرزند شما چه در خانه و چه در آتلیه عکاسی به یادگار بگذارد.

یکی از مورد پسند ترین تم های عکاسی در آتلیه کودک می باشد.کودکان به سرعت در حال رشد می باشند و به همراه داشتن لحظه به لحظه ی زندگیشان میتواند بهترین یادگاری برای آنها به حساب بیاید.

اکثر پدر مادر ها عکس های فرزند خود را از طریق گوشی ثبت می نمانید منتها باید به شما بگوییم که عکاسی از کودکان در محیط آتلیه بسیار زیبا تر و لطیف تر خواهد بود و به هیچ عنوان قابل مقایسه با عکس های گوشی نمی باشند و در صورتی که مطلب های قبلی ما را خوانده باشید حتما میدانید که عکاسی از کودک کار آسانی نمی باشد و کار بسیار حساسی است.

راستی یادتون نره آتلیه تیرشات ورودیه نداره و محدودیتی تو انتخاب عکس هم ندارید، پس همین الان آنلاین زمان عکاسی کوچولوتون رو ثبت کن و یک عکس قشنگ با دکور آتلیه تیرشات داشته باش

آتلیه کودک تیرشات | آتلیه کودک در چیتگر | دکور هالووین | تم هالووین | کباس هالووین | کلاه هالووین
آتلیه کودک تیرشات | آتلیه کودک در چیتگر | دکور هالووین | تم هالووین | کباس هالووین | کلاه هالووین

رزرو وقت استودیو عکاسی کودک تیرشات

بارگذاری...

دکور یا تم هالووین

تم جشن هالووین (Halloween) دارای اقلام بسیاری است که تصاویر جذاب خفاش و کدو تنبل که نماد های جشن هالووین هستند با ترکیب رنگی نارنجی و مشکی بر روی تمام اقلام تم چاپ شده است. هالووین (Halloween) یک جشن مسیحیت غربی و بیشتر سنتی است و به معنی شب عید یا شب مقدس است که مراسم آن 3 شبانه روز ادامه دارد و در شب 31 اکتبر مصادف با 9 ام آبان ماه است. بسیاری از افراد در شب هالووین با چهره های نقاشی شده، لباس های عجیب یا لباس های شخصیت های معروف، چهره و ظاهری که به نظرشان ترسناک باشد خود را آماده جشن میکنند.