دکور قطار

عکاسی کودک با دکور قطار در آتلیه کودک تیرشات

تم محبوب قطار، با جذابیت بی نظیرش طرفداران زیادی در میان کودکان و نوجوانان دارد. آتله کودک تیرشات نیز این تم دوست داشتنی را با رنگ بندی شاد و چند رنگ مناسب دختران و پسران طراحی کرده و با بالاترین تنوع در اقلام به شما تقدیم می کند.
در طراحی دکور قطار از بکگراند های مختلف بسته به سلیقه کودکان و خانواده ها استفاده میشود . اگر شما به دنبال طراحی متفاوتی از دکور قطار هستید که با سلیقه فرزند دلبندتان تطابق داشته باشد.

تم قطار آتلیه کودک تیرشات ( استودیو عکاسی کودک تیرشات ) جزو پر طرفدارترین دکور برای پسر بچه ها می باشد، ما با داشتن یک قطار چوبی بسیار زیبا آماده عکاسی از کودکان زیبای شما هستیم .

این دکور یکی از محبوب ترین دکور آتلیه کودک تیرشات می باشد، دکور قطار هم برای دختران و هم برای پسران زیر 5 سال قابل استفاده است .

کوچولوهای عزیز میتونند برای مدتی سوار بر قطار رویا پردازی کنند و ما میتوانیم این لحظه های شیرین را برای شما به یادگار بگذاریم .

این دکور با توجه به تک رنگ بودن با انوع لباس های کودکان قابل اجرا می باشد .

راستی یادتون نره آتلیه تیرشات ورودیه نداره و محدودیتی تو انتخاب عکس هم ندارید، پس همین الان آنلاین زمان عکاسی کوچولوتون رو ثبت کن و یک عکس قشنگ با دکور آتلیه تیرشات داشته باش

نمونه عکاسی کودک با دکور قطار در آتلیه کودک تیرشات

آتلیه کودک تیرشات | آتلیه کودک در چیتگر | دکور قطار | دکور پسرونه | تعرفه عکاسی کودک

رزرو وقت استودیو عکاسی کودک تیرشات

بارگذاری...