عکاسی تبلیغاتی رستوران ايتاليايى ژميس

رستوران ايتاليايى ژميس | استودیو عکاسی تیرشات
رستوران ایتالیایی ژمیس

آدرس : بلوار فردوس (شرق) – وفا آذر جنوبي – پلاك 30

تلفن : 02144038524

مختصری درباره برند ژمیس :

عمده ی شهرت رستوران ايتاليايى ژميس به لطف سالاد های متمایز و خوشمزه ی آنها می باشد. این سالاد ها که از نظر شکل و طعم خود، کیفیت این رستوران را به همه معرفی کرده اند، در مدت کوتاهی توانستند نام ژمیس را به یکی از رستوران های محبوب کشور تبدیل نمایند. اما تنها طعم و ویژگی های ظاهری آنها سبب بوجود آمدن این شهرت نبود. طعم سس ها و دیگر محصولات این رستوران باعث شد، تا مابین نام ژمیس و دیگر رستوران های مشابه، تفاوت آشکاری بوجود آید. رستوران ایتالیایی ژمیس با توجه به مواد اولیه ی با کیفیتی که در محصولات خود بکار می برد، توانست توجه بسیاری از مردم را به سمت خود جلب نماید.

تصاویر انتخابی از پروژه ژمیس

برای مشاهده واضح تر عکس ها روی تصاویر صفحه کلیک نمایید

نحوه اجرای پروژه :

در همکاری استودیو تیرشات با این رستوران ايتاليايى ژميس برای عکاسی تبلیغاتی سعی شده است؛ تا از کلیه ی اصول تکنیکی در عکاسی به خوبی استفاده شود. تکنیک های بکار برده شده، در نشان دادن کیفیت محصول مربوطه نقش موثری دارند. از نظر دیگر، با توجه به تعدد محصولات خوراکی رستوران ايتاليايى ژميس، هر عکس باید به تناسب به آن موضوع، انجام می شد. در نتیجه نشان دادن هر محصول، با توجه به ویژگی های آن صورت گرفته است. از منظر دیگر در این مجموعه از عکس ها، نمی توان از توجه به جزئیات، با استفاده از دوربین و امکانات پیشرفته ی استودیو تیرشات غافل شد.

عکاسان متخصص و حرفه ای استودیو تیرشات با صرف پشتکار و وقت لازم در نهایت تصاویری را خلق کرده اند، که گویای کیفیت محصولات یاد شده هستند. این عکس ها، به عنوان یک پشتیبان قوی می توانند، از سلامت و استاندارد های مربوط به محصولات رستوران ايتاليايى ژميس، به خوبی حمایت کنند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید : Tirshot_studio