نان و شیرینی نانک | استودیو عکاسی تیرشات
شیرینی سرای نانک

آدرس : سهروردی شمالی . پایین تر از آپادانا نبش کوچه سرمد پلاک ۵۱۴

تلفن : ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۲۶

مختصری درباره برند نانک :

عمده ی شهرت برند نانک به لطف کیک های متمایز و خوشمزه ی آنها می باشد. این شیرینی سرا که از نظر شکل و طعم خود، کیفیت این شیرینی سرا را به همه معرفی کرده اند، در مدت کوتاهی توانستند نام نانک را به یکی از شیرینی سرا های محبوب کشور تبدیل نمایند. اما تنها طعم و ویژگی های ظاهری آنها سبب بوجود آمدن این شهرت نبود. تنوع نان ها و دیگر محصولات این شیرینی سرا باعث شد، تا مابین نام نانک و دیگر شیرینی سرا های مشابه، تفاوت آشکاری بوجود آید. شیرینی سرای نانک با توجه به مواد اولیه ی با کیفیتی که در محصولات خود بکار می برد، توانست توجه بسیاری از مردم را به سمت خود جلب نماید.

تصاویر انتخابی از پروژه نانک

برای مشاهده واضح تر عکس ها روی تصاویر صفحه کلیک نمایید

نحوه اجرای پروژه :

در همکاری استودیو تیرشات با این شیرینی سرا برای عکاسی تبلیغاتی سعی شده است؛ تا از کلیه ی اصول تکنیکی در عکاسی به خوبی استفاده شود. تکنیک های بکار برده شده، در نشان دادن کیفیت محصول مربوطه نقش موثری دارند. از نظر دیگر، با توجه به تعدد محصولات خوراکی شیرینی سرای نانک، هر عکس باید به تناسب به آن موضوع، انجام می شد. در نتیجه نشان دادن هر محصول، با توجه به ویژگی های آن صورت گرفته است. از منظر دیگر در این مجموعه از عکس ها، نمی توان از توجه به جزئیات، با استفاده از دوربین و امکانات پیشرفته ی استودیو تیرشات غافل شد.

عکاسان متخصص و حرفه ای استودیو تیرشات با صرف پشتکار و وقت لازم در نهایت تصاویری را خلق کرده اند، که گویای کیفیت محصولات یاد شده هستند. این عکس ها، به عنوان یک پشتیبان قوی می توانند، از سلامت و استاندارد های مربوط به محصولات شیرینی سرای نانک، به خوبی حمایت کنند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید : Tirshot_studio