عکاسی تبلیغاتی برند VOL

استدیو عکاسی تیرشات | عکاسی تبلیغاتی | عکاسی صنعتی | vol
برند VOL

آدرس : ————–

تلفن : —–

مختصری درباره برند VOL :

عمده ی شهرت برند VOL به لطف قیمت های عالی و مناسب آنها می باشد. این فروشگاه که از نظر تنوع محصولات خود، کیفیت این فروشگاه را به همه معرفی کرده اند، در مدت کوتاهی توانستند نام شینزه را به یکی از فروشگاه های محبوب اینستاگرامی کشور تبدیل نمایند. اما تنها قیمت و کیفیت های ظاهری آنها سبب بوجود آمدن این شهرت نبود. تنوع محصولات و دیگر محصولات این فروشگاه باعث شد، تا مابین نام VOL و دیگر فروشگاه های مشابه، تفاوت آشکاری بوجود آید. برند VOL با توجه به  کیفیت محصولات خود، توانست توجه بسیاری از مردم را به سمت خود جلب نماید.

تصاویر انتخابی از پروژه VOL

برای مشاهده واضح تر عکس ها روی تصاویر صفحه کلیک نمایید

نحوه اجرای پروژه :

در همکاری استدیو تیرشات با این برند برای عکاسی تبلیغاتی سعی شده است؛ تا از کلیه ی اصول تکنیکی در عکاسی به خوبی استفاده شود. تکنیک های بکار برده شده، در نشان دادن کیفیت محصول مربوطه نقش موثری دارند. از نظر دیگر، با توجه به تعدد محصولات برند VOL، هر عکس باید به تناسب به آن موضوع، انجام می شد. در نتیجه نشان دادن هر محصول، با توجه به ویژگی های آن صورت گرفته است. از منظر دیگر در این مجموعه از عکس ها، نمی توان از توجه به جزئیات، با استفاده از دوربین و امکانات پیشرفته ی استدیو تیرشات غافل شد.

عکاسان متخصص و حرفه ای استدیو تیرشات با صرف پشتکار و وقت لازم در نهایت تصاویری را خلق کرده اند، که گویای کیفیت محصولات یاد شده هستند. این عکس ها، به عنوان یک پشتیبان قوی می توانند، از سلامت و استاندارد های مربوط به برند VOL، به خوبی حمایت کنند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید : Tirshot_studio