عکاسی تبلیغاتی برند 39 تومنی

39آفر | آتلیه کودک تیرشات
فروشگاه 39 تومنی

آدرس : میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی، پلاک 1109

تلفن : 02166979068

مختصری درباره برند 39 تومنی :

فروشگاه 39 تومنی تهران شعبه میدان انقلاب به عنوان یکی از بر‌ترین شعب 39 تومنی در دی ماه 1399 افتتاح گردید، این شعبه با پایبندی به سه اصل، پرداخت آنلاین، ضمانت کیفیت و تضمین کیفیت کالا موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر ایران، به تخصصی ترین اینترنتی 39 تومنی تبدیل شود. به محض ورود به سایت 39 تومنی شعبه انقلاب با دنیایی از کالا رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.

تصاویر انتخابی از پروژه 39 تومنی

برای مشاهده واضح تر عکس ها روی تصاویر صفحه کلیک نمایید

نحوه اجرای پروژه :

در همکاری استدیو تیرشات با این فروشگاه برای عکاسی تبلیغاتی سعی شده است؛ تا از کلیه ی اصول تکنیکی در عکاسی به خوبی استفاده شود. تکنیک های بکار برده شده، در نشان دادن کیفیت محصول مربوطه نقش موثری دارند. از نظر دیگر، با توجه به تعدد محصولات فروشگاه 39 تومنی، هر عکس باید به تناسب به آن موضوع، انجام می شد. در نتیجه نشان دادن هر محصول، با توجه به ویژگی های آن صورت گرفته است. از منظر دیگر در این مجموعه از عکس ها، نمی توان از توجه به جزئیات، با استفاده از دوربین و امکانات پیشرفته ی استودیو تیرشات غافل شد.

عکاسان متخصص و حرفه ای استدیو تیرشات با صرف پشتکار و وقت لازم در نهایت تصاویری را خلق کرده اند، که گویای کیفیت محصولات یاد شده هستند. این عکس ها، به عنوان یک پشتیبان قوی می توانند، از سلامت و استاندارد های مربوط به فروشگاه 39 تومنی شعبه انقلاب، به خوبی حمایت کنند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید : Tirshot_studio