عکاسی تبلیغاتی برند شیوما

استدیو عکاسی تیرشات | عکاسی تبلیغاتی | عکاسی صنعتی
برند شیوما

آدرس پیج اینستاگرام : @oil_chioma

تلفن : ———–

مختصری درباره برند شیوما :

اولین دلیلی که برند شیوما رو از سایر برندها و روش های موجود متمایز میکنه، بدون شک کیفیت خارق العاده ی محصولات شیوماست. حالا شاید این سوال برای شما پیش بیاید که مگه کیفیت محصولات شیوما چجوریه و چه فرقی داره ؟! محصولات شیوما حاوی 60 نوع گیاه اغلب کمیاب و بعضا نایابه که اکثرشون هم از هند به ایران وارد میشن و همین ترکیب بی نظیره که باعث میشه محصولات شیوما تبدیل به پکیج کاملی برای مو و پوست سر بشه که در مورد محصولات دیگه چنین پکیج کاملی وجود نداره و نهایتا از 12 الی 25 گیاه دارویی در تولیدشون استفاده میشه .

تصاویر انتخابی از پروژه شیوما

برای مشاهده واضح تر عکس ها روی تصاویر صفحه کلیک نمایید

نحوه اجرای پروژه :

در همکاری استدیو تیرشات با این برند برای عکاسی تبلیغاتی سعی شده است؛ تا از کلیه ی اصول تکنیکی در عکاسی به خوبی استفاده شود. تکنیک های بکار برده شده، در نشان دادن کیفیت محصول مربوطه نقش موثری دارند. از نظر دیگر، با توجه به تعدد محصولات برند شیوما، هر عکس باید به تناسب به آن موضوع، انجام می شد. در نتیجه نشان دادن هر محصول، با توجه به ویژگی های آن صورت گرفته است. از منظر دیگر در این مجموعه از عکس ها، نمی توان از توجه به جزئیات، با استفاده از دوربین و امکانات پیشرفته ی استدیو تیرشات غافل شد.

عکاسان متخصص و حرفه ای استدیو تیرشات با صرف پشتکار و وقت لازم در نهایت تصاویری را خلق کرده اند، که گویای کیفیت محصولات یاد شده هستند. این عکس ها، به عنوان یک پشتیبان قوی می توانند، از سلامت و استاندارد های مربوط به محصولات برند شیوما، به خوبی حمایت کنند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید : Tirshot_studio