دکورهای آتلیه

IMG 8086 | آتلیه کودک تیرشات
IMG 8086 | آتلیه کودک تیرشات

دکورهای آتلیه

دکورهای آتلیه کودک تیرشات

آتلیه کودک تیرشات بهترین آتلیه کودک غرب تهران با تنوع بالای دکور آماده ثبت لحظه های شیرین کودکان شما است .

آتلیه کودک تیرشات بهترین آتلیه کودک تهران واقع در چیتگر بلوار کوهک از تمامی دکورهای آتلیه برای عکاسی کودکان دلبند شما الهام گرفته تا دکوری خاص را برای عکاسی کودکان فراهم کند .

آتلیه کودک تیرشات انواع مختلف تم های پسرانه و دخترانه بسیار زیبا را برای عکاسی از فرزند شما از پیش آماده کرده است. بایستی به شما بگوییم که ثبت و درج کردن عکس در آتلیه تیرشات واقع در غرب تهران تقریبا یکی از کارهای ضروری و واجبی می باشد که طی این دوران باید از کودک خود به یادگار بگذارید.

معرفی دکورهای آتلیه کودک تیرشات

دکورهای آتلیه کودک تیرشات ( بهترین آتلیه کودک غرب تهران ) تنوع بسیار بالایی دارند، المان های منحصر به فرد هر دکور زیبایی عکس کودکان شما را دوچندان میکند.

برای مشاهده دکورهای آتلیه کودک تیشات روی نمونه عکس هر دکور کلیک نمایید تا در صفحه جدید نمونه عکس های آن دکور و اطلاعات کامل دکوها را مشاهده نمایید .

راستی یادتون نره آتلیه تیرشات ورودیه نداره و محدودیتی تو انتخاب عکس هم ندارید، پس همین الان آنلاین زمان عکاسی کوچولوتون رو ثبت کن و یک عکس قشنگ با دکورهای آتلیه تیرشات داشته باش

رزرو وقت استودیو عکاسی کودک تیرشات

بارگذاری...

دکور تولد

دکور تولد آتلیه کودک تیرشات بدون شک یکی از جذابترین دکورهای تولد در بین آتلیه های غرب تهران می باشد که طرفداران زیادی در میان کودکان و نوجوانان وحتی بزرگسالان دارد. آتله کودک تیرشات شرایطی را فراهم کرده که شما با هر سلیقه و سنی که دارید، در فضایی خاص که به صورت تخصصی طراحی شده به مناسبت روز تولدتان عکس هایی زیبا بگیرید.

دکور تگزاس

دکور تگزاس و کابوی ( تم آتلیه ای تگزاس و کابوس ) یکی از جدید ترین دکورهای آتلیه کودک تیرشات می باشد که برای عکاسی از کودکان و نوزادان مورد استقبال قرار گرفته است. به گله‌بان‌های سنتی کشورهای آمریکای شمالی کابوی یا کاوبوی (Cowboy) یا گاوچران می گویند .

دکور باغ وحش

تم محبوب دکور باغ وحش، با جذابیت بی نظیرش طرفداران زیادی در میان کودکان و نوجوانان دارد. آتله کودک تیرشات نیز این تم دوست داشتنی را با رنگ بندی شاد و چند رنگ مناسب دختران و پسران طراحی کرده و با بالاترین تنوع در اقلام به شما تقدیم می کند.

دکور قطار

تم محبوب قطار، با جذابیت بی نظیرش طرفداران زیادی در میان کودکان و نوجوانان دارد. آتله کودک تیرشات نیز این تم دوست داشتنی را با رنگ بندی شاد و چند رنگ مناسب دختران و پسران طراحی کرده و با بالاترین تنوع در اقلام به شما تقدیم می کند.

دکور دندونی

دکور دندونی ( تم آتلیه ای دندونی ) یکی از مهم ترین دکورهای آتلیه کودک تیرشات می باشد که برای عکاسی از کودکان، مورد استقبال قرار می گیرد. در بسیاری از کشورها، پدر و مادرها به مناسبت رویش اولین دندان نوزاد خود، جشنی تحت عنوان جشن دندانی برگزار می کنند .

دکور هری پاتر

دکور هری پاتر زندگی جادوگری به نام هری پاتر در مدرسه جادوگری هاگوارتز را نمایش می دهد و یکی از جذابترین دکورهای آتلیه کودک تیرشات می باشد که برای عکاسی از کودکان و نوزادان مورد استقبال قرار گرفته است.

دکور نوروز

عید نوروز برای همه ما ایرانی ها از اهمیت خیلی زیادی برخوردار هست و تمام خانواده ها تمایل دارند تا با شروع هر سال جدید، عکس هایی زیبا و خاص رو از کودکان و خانواده خود ثبت کنند .

دکور کریسمس

آتلیه کودک تیرشات به همین مناسبت هرسال تم های جدید شب کریسمس را در آتلیه چیدمان می کند و تلاش می کند عکس های زیبایی از فرزندان شما ثبت نماید، یکی از پرخاطره ترین روزهای عکاسی در استودیو تیرشات عکاسی مناسبت ها می باشد.

دکور یلدا

شب یلدا طولانی ترین شب سال رو دور هم جشن میگیریم و جای چی خالیه، یه عکس خوشگل و یه خاطره موندگار از شب یلدای امسال. آتلیه کودک تیرشات یه دکور خوشگل شب یلدا برای کوچولوهاتون آماده کرده.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید : Tirshot_studio