درباره تیرشات

فاطمه محمد قاسمی فارغ التحصیل دانشگاه علم وفرهنگ تهران در رشته گرافیک مدیریت و عکاسی این مجموعه را به عهده دارم.

عکاسی مقدماتی را زیرنظر اساتید دانشگاه آموخته ام و سپس به صورت تجربی در شاخه های مختلف عکاسی مشغول به کار و فعالیت و آموختن شدم.

درباره آتلیه تیرشات

آتلیه تیرشات در سال 1395 کار حرفه ای خود را در زمینه عکاسی تبلیغاتی و مدلینگ آغاز کرد.

علاقه مندی من به کودکان و عکاسی از آنان و همچنین ارتباط صمیمانه من با کودکان باعث شد درباره شغل و حرفه ی عکاسی تصمیمات مهمتری را اخد کنم و بعد از گذشت چندین سال آتلیه کودک تیرشات را راه اندازی کنم. حال بعد از کسب تجربه و آموزش در زمینه عکاسی کودک،نوزاد و بارداری و…  مجموعه ای از اکسسوریهای کودکان،بک گراند‌های خاص و دکورهای متنوع جهت انجام عکاسی از کوچولوهای دلبندمان را گردهم آوردم و آتلیه کودک تیرشات را تاسیس کرده ام. درباره تیرشات و دکورهای موجود در آتلیه باید بدانید که این دکورها با دقت و ظرافت توسط خود مجموعه طراحی و اجرا میشود و شما میتوانید از خاص و یونیک بودن دکورها خاطر جمع باشید و همچنین میتوانید با خیالی آسوده، عکسهایی بی تکرار و ماندگار را از کودکان عزیزتان در کنار ما به یادگار داشته باشید.

درباره تیرشات

دوران کودکی یکی از مهم ترین دوران زندگی هر فرد است که شکل دهی شخصیت کلی افرد را به عهده دارد.هر قدر کودک محبت و توجه بیشتری از والدینش دریافت کند، احساس امنیت درونی وی افزایش یافته و در آینده از شخصیت محکم تری برخوردارخواهد بود.

ثبت شیرین ترین لحظات کودکی که توسط والدین انجام می پذیرد ضمن خاطره سازی برای کودک راه انتقال احساسات آن ها و مهر تاییدی بر توجه و محبت آن ها نسبت به کودک میباشد. عکاسی از کودکان بهترین روش ثبت این لحظات هستند.

آتلیه تیرشات در محیطی گرم و صمیمی بستری برای شما عزیزان فراهم آورده که کودکان شما بتوانند علاوه از عکاسی،  لحظات خوب و خوش و به یادماندنی ای را داشته باشند. آتلیه تیرشات علاوه بر خدمات عکاسی ،خدمات فیلمبرداری در فضای باز و یا در منزل با استفاده از بروزترین تجهیزات عکاسی و نورپردازی را نیز دارا میباشد.

( درباره تیرشات ) آتلیه کودک تیرشات همواره با صبر و حوصله در تلاش است که شیرین ترین و نابترین لحظه های تکرار نشدی از رشد کودکان دلبندتان را با عشق و علاقه برایتان به ثبت و یادگار برساند

ما را در اینستاگرام دنبال کنید : Tirshot_studio