پروژه ادیت عکس تبلیغاتی تاج آرت

taj art co | آتلیه کودک تیرشات
TAJ ART Company

Handmade Decorative Statuary

by Danial Behdarvand

تلفن : 09101782008

مختصری درباره برند تاج آرت :

شروع فعالیت گروه تاج آرت در سال 96 بوده است. این گروه که در زمینه ی تولید و طراحی مجسمه در شکل ها و اندازه های گوناگون فعالیت دارد؛ تا کنون توانسته است، تا روند رو به رشدی را در این حوزه داشته باشد. محصولات یاد شده، در شکل ها و اندازه های مختلف در بازار عرضه شده اند. این مجموعه با در اختیار داشتن بخش های مختلف طراحی، تولید و.. توانسته است تا در کنار رقابت با سایر برند های موجود، همواره محصولات تولیدی با کیفیتی را به دست مصرف کنندگان برساند.

تصاویر انتخابی از پروژه تاج آرت

برای مشاهده واضح تر عکس ها روی تصاویر صفحه کلیک نمایید

نحوه اجرای پروژه :

در همکاری استودیو تیرشات با این شیرینی سرا برای عکاسی تبلیغاتی سعی شده است؛ تا از کلیه ی اصول تکنیکی در عکاسی به خوبی استفاده شود. تکنیک های بکار برده شده، در نشان دادن کیفیت محصول مربوطه نقش موثری دارند. از نظر دیگر، با توجه به تعدد محصولات خوراکی شیرینی سرای نانک، هر عکس باید به تناسب به آن موضوع، انجام می شد. در نتیجه نشان دادن هر محصول، با توجه به ویژگی های آن صورت گرفته است. از منظر دیگر در این مجموعه از عکس ها، نمی توان از توجه به جزئیات، با استفاده از دوربین و امکانات پیشرفته ی استودیو تیرشات غافل شد.

عکاسان متخصص و حرفه ای استودیو تیرشات با صرف پشتکار و وقت لازم در نهایت تصاویری را خلق کرده اند، که گویای کیفیت محصولات یاد شده هستند. این عکس ها، به عنوان یک پشتیبان قوی می توانند، از سلامت و استاندارد های مربوط به محصولات شیرینی سرای نانک، به خوبی حمایت کنند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید : Tirshot_studio